Již jste zde nakupovali? Přihlásit se
  • Zaslání DPD nebo poštou v ČR zdarma
  • Expedujeme i na Slovensko
  • Všechno zboží skladem
Houpací sítě Stojany

Stojan na houpací sítě je masivní konstrukce vyrobené z kvalitního vrstveného smrkového nebo modřínového dřeva. Velmi snadná montáž a demontáž konstrukce. Dřevo je hloubkově impregnované a lze ho mořit do požadované barvy. Určeno pro venkovní i vnitřní použití. Stojany jsou dodávány zabalené do ochranné krabice, aby nedošlo během přepravy k jejich poškození. Montáž za pomoci přiloženého klíče a přehledného návodu je velmi snadná a rychlá.

Stojan na houpací sítě Aztek

Stojan na houpací sítě Aztek

Cena 6 999 Kč s DPH

Krásný masivní dřevěný stojan na houpací sítě a hamaky Aztek je svými rozměry vhodný pro Hamaky double či jiné houpací sítě. Stojan je vyroben ze smrkového dřeva napuštěného ochranou látkou proti plísním.

Stojan na houpací sítě Toltek

Stojan na houpací sítě Toltek

Cena 7 999 Kč s DPH

Krásný masivní dřevěný stojan na houpací sítě a hamaky Toltek je svými rozměry vhodný pro Hamaky double či jiné houpací sítě včetně velkých rodinných. Stojan je vyroben ze smrkového dřeva napuštěného ochranou látkou proti plísním.

Stojan na houpací sítě Maya LUX

Stojan na houpací sítě Maya LUX

Cena 6 999 Kč s DPH

Luxusní dřevěný stojan na houpací sítě a hamaky Maya LUX je svými rozměry vhodný pro Hamaky pro jednoho. Stojan je vyroben z modřínového dřeva s ochranným nátěrem pro dlouhou životnost při instalaci venku.

Stojan na houpací sítě Maya 2- Výprodej

Stojan na houpací sítě Maya 2- Výprodej

Cena 5 399 Kč s DPH

Krásný dřevěný stojan na houpací sítě a hamaky Maya 2 je svými rozměry vhodný pro Hamaky pro jednoho. Stojan je vyroben ze smrkového dřeva napuštěného ochranou látkou proti plísním.

DŮVOD- VÝPRODEJ SKLADU