• Zaslání DPD nebo poštou v ČR
  • Expedujeme i na Slovensko
  • Všechno zboží skladem
Celkové hodnocení houpacích sítí: 87 ze 100 (398 hodnocení)

 

Hamaka singl Hamaka double Hamaka stojany Hamaka houpací sítě a křesla Hamaka singl - vyprodej Hamaka double - vyprodej

 

Nabízíme sítě levné, skladné a příjemné. Při jejich výrobě se snažíme maximálně dodržovat původní účel a poselství, které nám bylo před generacemi zanecháno.

Houpací sítě Hamaka jsou cenově dostupné, může si je dovolit téměř každý. Nabízejí pohodlí a komfort při ležení, jsou dostatečně prostorné a plně prodyšné. Při ležení může tělo dýchat celým povrchem a vy se nebudete zbytečně potit. Houpací síť Hamaka je navíc velmi skladná a upevnit ji téměř kdekoliv je snadné a rychlé.

Ačkoliv Hamaka je česky houpací síť, nemá moc společného ani se slovem houpací, ani se slovem síť. Ve skutečnosti je celolátková, vyrobená z pevného, ale lehkého a příjemného polyesteru, který je prodyšný. Navíc je možné ji nechat venku přes celou sezonu. Ani během několikadenních dešťů se nezapaří a na rozdíl od bavlněných výrobků nezasmrádne. Jakmile přestane pršet a zafouká trochu vítr, je okamžitě suchá. A není to ani žádná houpačka. Slouží především k odpočinku a relaxaci. Výborně se ale hodí na spaní v místech, kde není možné či vhodné stavět stan nebo rozbalovat karimatku. Využijete ji doma v interiéru, na terase, zahradě, v přírodě, na cestách. Našimi spokojenými zákazníky jsou všemožní pohodáři, rybáři, trempové, motorkáři i reklamní agentury.

 

a